Informacje organizacyjne związane z obowiązującymi obostrzeniami oraz udostępnianiem szatni

Od najbliższego dnia meczowego (08.06.2020), podobnie jak w poprzednim sezonie, do dyspozycji uczestników SL3 będą dwie duże szatnie. W związku z nałożonymi obostrzeniami, zmianie ulegają jednak zasady korzystania z tych pomieszczeń. Drużyny, które rywalizują o konkretnej godzinie mogą korzystać z szatni na tzw. suwak.

Co to oznacza?

Dla drużyn, które rozpoczynają rywalizację o godzinie 19:00 będzie przeznaczona szatnia nr 1. Drużyny, których spotkania zostały wyznaczone na godzinę 20:00 będą miały dostęp do szatni nr 2. Drużyny rozpoczynające rywalizację o godzinie 21:00 będą korzystały z szatni nr 1. Szatnie będą przez nas oznaczone kartką na drzwiach (będą wypisane godziny rozpoczęcia spotkań, tj. 19:00, 20:00, 21:00)

Aby ekipy, które rywalizują o innych godzinach nie mieszały się ze sobą, wspólnie z osobami decyzyjnymi w Ergo Arenie przygotowaliśmy następujące rozwiązanie logistyczne: wszyscy zawodnicy WCHODZĄCY na halę sportową mogą to uczynić wyłącznie przez wejście przy ochronie (wejście na boisko nr 1). Wszyscy zawodnicy WYCHODZĄCY z hali sportowej muszą skorzystać z wyznaczonego wyjścia (w okolicy boiska nr 3).

Ponadto, każdy z uczestników jest zobowiązany do przestrzegania następujących zasad:

– poddanie się badaniu temperatury oraz dezynfekcji rąk przed wejściem do obiektu;

* odpowiednio w godzinach (18:35-18:45; 19:50-19:55; 20:55-21:00)

obowiązek zakrywania nosa i ust w holu, korytarzu, dojściu do szatni, czy w drodze prowadzącej do samej hali;

– na halę sportową można wchodzić dopiero w momencie, gdy opuszczą ją osoby biorące udział we wcześniejszych spotkaniach;

– aby uniknąć mieszania się drużyn, przebrani zawodnicy będą czekać na wyjście z hali innych graczy z tą różnicą, że Ci nie będą wychodzić z hali bezpośrednio na zewnątrz, tylko udadzą się w kierunku szatni korytarzem przy boisku nr 3.

– aby zapewnić Wam maksymalne bezpieczeństwo zawodnicy będą wpuszczani do szatni i wypuszczani z niej w kilkuosobowych grupach. Koordynować to będą wyznaczone przez organizatora osoby.

Apelujemy o rozsądek i prosimy o wyrozumiałość. Uwierzcie nam, że równie mocno jak Wy chcielibyśmy, aby wróciła rzeczywistość, którą pamiętamy z poprzedniego sezonu. Poniedziałkowe decyzje oceniamy jako kolejny krok do tego celu. Prosimy, abyście pamiętali, że w poprzednim sezonie dostępne były dwie duże szatnie jednocześnie, które obecnie w związku z obostrzeniami będą wydzielone na poszczególne godziny, co sprawi, że nie będą one tak przestronne jak dotychczas.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.