Speednet 2 – Allsix by Decathlon

Speednet 261290Loss
ALLSIX by Decathlon2121213Win

Przed spotkaniem ze Speednetem 2 drużyna Allsix by Decathlon zanotowała aż sześć porażek z rzędu. Nie zniechęciło to jednak ekipy Rafała Liszewskiego do próby odwrócenia karty. Nastąpiło to dopiero w meczu z ‘Różowymi’. Trzeba przyznać, że ‘Granatowi’ posiadali kontrolę nad spotkaniem od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego. Ich wygrana nie była zagrożona ani na chwilę. Już w pierwszym secie szybko wypracowali sobie przewagę, którą sukcesywnie powiększali. Bardzo dobrze prezentował się Patryk Gelo, który w zależności od potrzeby najpierw zagrał tuż za blok, by po chwili zaatakować po prostej. Decathlon zdobył sporo punktów po błędach przeciwników i po jednym z nich zakończyła się pierwsza odsłona. Set zakończył się wynikiem 21-6 i jest to ich najlepszy rezultat w lidze. Druga odsłona nie była już tak perfekcyjna w wydaniu przedstawicieli sklepu sportowego. Wynik tej partii to 21-12 i był to set z największą liczba punktów Speednetu w czasie całego meczu. Trzecia część była już pod dyktando graczy z Decathlonu. W tym secie, podobnie jak w całym meczu, świetnie spisywał się Rafał Liszewski, za co słusznie otrzymał tytuł MVP spotkania. Wygrana mogła być bardziej okazała, bowiem kilka punktów Speednet zdobył pod koniec seta, kiedy w szeregi ich rywali wdarło się rozluźnienie. Koniec spotkania i wynik, który poprawia nastroje i pozycję w tabeli Allsix by Decathlon.