Speednet 2 – Trójmiejska Strefa Szkód 2

Speednet 21217160Loss
Trójmiejska Strefa Szkód 22121213Win

Do spotkania z drużyną Speednetu ekipa Trójmiejskiej Strefy Szkód 2 przystępowała po meczu z DCT, który zakończył się kilkanaście minut wcześniej. Plan na wtorkowy wieczór był taki, że Trójmiejska Strefa Szkód wygrywa dwa spotkania w stosunku 3-0 i inkasuje na swoim koncie sześć punktów. ‘Niebiescy’ potknęli się jednak już na pierwszej przeszkodzie, co oznaczało, że nie uda im się zrealizować swojego założenia. Rozdrażnieni takim obrotem spraw gracze Trójmiejskiej Strefy Szkód rozpoczęli kolejny mecz dosyć nerwowo. Do połowy pierwszej partii mieliśmy wyrównane spotkanie. Dopiero atak Karola Jaworskiego na 9-8 pozwolił wyrwać się z tego klinczu i rozpocząć punktowanie przeciwnika. Po chwili wśród ‘Różowych’ przytrafił się dłuższy przestój, w którym Trójmiejska Strefa Szkód zdobyła dziewięć punktów z rzędu. Ostatecznie, set zakończył się wynikiem 21-12 dla TSS. Druga odsłona była zdecydowanie bardziej emocjonująca, choć przez dłuższy czas nic na to nie wskazywało. To TSS przejął od początku seta inicjatywę i zdołał wypracować kilkupunktową przewagę. Ta została zniwelowana i po bloku Michała Mirowskiego na tablicy wyników było 17-18 dla TSS. Ostatecznie, w końcówce seta to ‘Niebiescy’ zaprezentowali większe doświadczenie i wygrali drugą partię. Trzecia, a zarazem ostatnia część dla obu drużyn w obecnych rozgrywkach to 2-3 punktowa przewaga faworyta. W końcówce meczu, dzięki dobrej zagrywce Dawida Byczkowskiego oraz Pawła Baranowskiego ‘Niebiescy’ zdołali odjechać na sześć punktów i wygrać spotkanie 3-0.