Mecz Gwiazd – niezbędne informacje

Poniżej przedstawiamy harmonogram ostatniego dnia meczowego (04.06) 🗓

⏰19:00 mecze barażowe

⏰20:00 rozdanie nagród, medali, pucharów oraz dyplomów 🏆 obecność przedstawicieli każdej z drużyn obowiązkowa

⏰20:45 rozgrzewka przed meczami gwiazd

⏰21:00 mecze gwiazd ⭐️

Zapraszamy wszystkich zawodników oraz sympatyków amatorskiej siatkówki do wspierania przedstawicieli swoich drużyn!🏃‍♀️🏃Do zobaczenia 👋🫡

Na początek publikujemy skład trzecioligowych drużyn 📜➡️Zaznaczamy, że jest to subiektywny wybór. Z każdej drużyny wybraliśmy jednego przedstawiciela, a zawodników staraliśmy się dobrać tak, aby zachować kompletność pozycji na boisku. *osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w meczu gwiazd prosimy o kontakt abyśmy mogli zorganizować zastępstwo

📩3️⃣ LIGA:

➡️ Dream Team 1:

⭐️Krystian Kempiński (Challengers)

⭐️Sebastian Lipski (Hapag-Lloyd)⭐️

⭐️Damian Breszka (Volley Surprise)

⭐️Przemysław Kłudkowski (BL Volley)

⭐️Aliaksandr Trushyn (Kraken)

⭐️Michał Kowalewski (Chilli Amigos)

⭐️Kacper Kwiatkowski (ACTIVNI Gdańsk)

⭐️Michał Łubiński (Wolves Volley)

⭐️Błażej Chabierski (DNV)

⭐️Michał Markiewicz (Craftvena)

⭐️Karol Majkowski (Drużyna A)

➡️ Dream Team 2:

⭐️Daniel Bąba (BES Boys BLUM)

⭐️Mariusz Krynicki (Team Spontan)

⭐️Łukasz Chomik (Kruk Volley)

⭐️Maciej Lipiński (Bayer Gdańsk)

⭐️Adam Myślisz (Fux Pępowo)

⭐️Konrad Piotrowski (APV Gdańsk)

⭐️Andrzej Masiak (Inter Marine Masters)

⭐️Tomasz Bobcow (Port Gdańsk)

⭐️Sławomir Janczak (Speednet 2)

⭐️Paweł Jankowski (Pekabex)

⭐️Maksymilian Borowy (Tiger Team)

📣Czas na mistrzowski skład drugoligowych drużyn 🤩W przypadku, gdyby któryś z Zawodników nie mógł się stawić na wtorkowych spotkaniach prosimy o powiadomienie nas o tym 🙏

2️⃣ LIGA:

➡️Dream Team 1:

⭐️Witold Klimas (Złomowiec Gdańsk)

⭐️Tomasz Sadowski (AXIS)

⭐️Mateusz Batyra (Staltest Pomorze)

⭐️Maciek Kot (TGD)

⭐️Maciej Rzepczyński (BEemka Volley)

⭐️Dominik Dzieciuch (22 BLT Malbork)

⭐️Jakub Klimczak (Staltest Pomorze)

⭐️Maciek Manista (Flota Active Team)

⭐️Marcin Zdunek (Szach-Mat)

➡️ Dream Team 2:

⭐️Daniel Podgórski (BEemka Volley)

⭐️Kamil Wołk (Staltest Pomorze)

⭐️Mateusz Osiecki (Maritex)

⭐️Jakub Król (Szach-Mat)

⭐️Robert Kościński (Hydra Volleyball Team)

⭐️Wojciech Paszylk (Dream Volley)

⭐️Przemysław Malujdy (MiszMasz)

⭐️Mateusz Sadowski (Oliwa Team)

⭐️Łukasz Żółtański (22 BLT Malbork)

Na koniec publikujemy skład pierwszoligowych drużyn 🤩W przypadku, gdyby któryś z Zawodników nie mógł się stawić na wtorkowych spotkaniach prosimy o powiadomienie nas o tym 🙏

➡️Dream Team 1

⭐️Maciej Miścicki (Speednet)

⭐️Sebastian Rydyger (MPS Volley)

⭐️Łukasz Żurawski (Speednet)

⭐️Piotr Watus (Tufi Team)

⭐️Marcin Sledz (Merkury)

⭐️Maciej Jaskólski (Bossman Team)

⭐️Jakub Wilkowski (Old Boys)

⭐️Wojtek Ingielewicz (Eko-Hurt)

⭐️Sebastian Miąsko (Speednet)

➡️ Dream Team 2

⭐️Wojciech Bogusz (Eko-Hurt)

⭐️Igor Bogucki (Merkury)

⭐️Sebastian Konarzewski (Old Boys)

⭐️Paweł Dawczak (Eko-Hurt)

⭐️Kiril Bohdan (Flota Active Team)

⭐️Arkadiusz Kowalczyk (CTO Volley)

⭐️Damian Gil (Merkury)

⭐️Kamil Gulan (Bossman Team)

⭐️Aleksander Tobolewski (Merkury)

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.