Przed nami pierwszy tydzień rozgrywek Wiosna’22. Przedstawiamy najważniejsze informacje organizacyjne.

  1. Na salę wchodzimy wejściem C1. Poniżej znajduje się mapka ze wskazówkami jak dotrzeć do hali treningowej.
  2. Przy wejściu, w drodze do szatni, w drodze z szatni na salę obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa. Jest to rzecz, której musimy wszyscy bezwzględnie przestrzegać. Obowiązek dotyczy również kibiców zasiadających na trybunach.
  3. Do dyspozycji drużyn będą dwie duże szatnie.
  4. Wchodząc na salę wejściem C1 należy przyjąć, że boisko skrajnie po lewej to boisko nr 1, a skrajnie po prawej boisko nr 3.
  5. Przed każdym meczem zaplanowany jest czas na 10-15 minutową rozgrzewkę. Nasz partner – sklep Decathlon Kartuska zapewnia piłki do rozgrzewki.
  6. Standardowo, na mecz zaplanowana jest godzina. W związku z ewentualnym przedłużającym się spotkaniem poprzedzającym, mecze mogą rozpocząć się z opóźnieniem.
  7. Do protokołu meczowego można wpisać maksymalnie 12 zawodników. Przed każdym meczem kapitan będzie proszony o potwierdzenie składu drużyny.
  8. Na każdym meczu będą protokolanci. Niektóre z drużyn posiadają koszulki z numerami. W przypadku drużyn bez numerów, protokolant po udanym ataku, asie serwisowym czy bloku, będzie prosił o podanie nazwiska tak, abyśmy mogli prowadzić kompleksowe statystki na stronie.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.