Mecze Gwiazd – niezbędne informacje

📣W najbliższy poniedziałek (22 listopada) o godzinie 20:00, odbędzie się zakończenie sezonu Jesień’21🍁Rozpoczynamy meczami barażowymi (19:00) po których nastąpi wręczenie medali 🥇🥈🥉oraz rozdanie nagród 🏆 Po części oficjalnej zostaną rozegrane mecze GWIAZD 🤾🤾‍♂️ każdej z lig 🌟Na początek publikujemy skład trzecioligowych drużyn 📜Jednocześnie zaznaczamy, że jest to subiektywny wybór i staraliśmy się tak dobrać zawodników, aby zachować kompletność pozycji na boisku. Dodatkowo, w gwiazdorskich drużynach są reprezentanci każdej ekipy biorącej udział w sezonie Jesień’21 🍂*osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w meczu gwiazd prosimy o kontakt abyśmy mogli zorganizować zastępstwo

📩3️⃣ LIGA:

➡️ Team 1

⭐️Marcin Nowicki (ACTIVNI Gdańsk)

⭐️Artur Maksimov (Zmieszani)

⭐️Artur Lass (Port Gdańsk)

⭐️Dawid Laskowski (Niepokonani PKO Bank Polski)

⭐️Daniel Kaniecki (Craftvena)

⭐️Vitalii Lukashenko (DNV S*M*A*S*H)

⭐️Karol Fidurski (Letni Mental)

⭐️Michał Dąbrowski (Bombardierzy)

⭐️Michał Grzenia (Zmieszani)

➡️ Team 2

⭐️Daniel Bąba (Team Looz)

⭐️Bartosz Zakrzewski (Craftvena)

⭐️Mateusz Wiśniewski (ACTIVNI Gdańsk)

⭐️Tomasz Piask (Team Looz)

⭐️Maciej Wąsicki (Chilli Amigos)

⭐️Piotr Przywieczerski (Speednet 2)

⭐️Michał Niewiadomski (Wilki Północy)

⭐️Krzysztof Górzny (Bombardierzy)

⭐️Daniel Gołuński (Chilli Amigos)

Gwiazd 🌟2️⃣ LIGA:

➡️ Team 1

⭐️Mateusz Dobrzyński (Dream Volley)

⭐️Karol Grajewski (Hydra TSS Gdańsk)

⭐️Piotr Skowroński (Team Spontan)

⭐️Łukasz Negowski (CTO Volley)

⭐️Tomasz Kowalewski (Oliwa Team)

⭐️Kacper Wesołowski (Hydra TSS Gdańsk)

⭐️Maciej Pochyluk (Oliwa Team)

⭐️Andrzej Pipka (Volley Kiełpino)

⭐️Maciej Szymula (CTO Volley)

➡️ Team 2

⭐️Jakub Nowak (MPS Volley)

⭐️Arkadiusz Kowalczyk (MPS Volley)

⭐️Łukasz Birunt (BES-BLUM Nieloty)

⭐️Michał Balcerak (BH Rent MiszMasz)

⭐️Mariusz Skierkowski (Team Spontan)

⭐️Mateusz Behrendt (MPS Volley)

⭐️Jakub Ciesielski (Dream Volley)

⭐️Tomasz Kryger (Allsix by Decathlon)

⭐️Sebastian Miąsko (ZCP Volley Gdańsk)

1️⃣ LIGA:

➡️ Team 1

⭐️Piotr Pepliński (EviRent VT)

⭐️Sebastian Kopiczko (Szach-Mat)

⭐️Adrian Zajkowski (Volley Gdańsk)

⭐️Mateusz Truszczyński (Epo-Project)

⭐️Kuba Firszt (Volley Gdańsk)

⭐️Andrzej Masiak (Speednet)

⭐️Dawid Romaniszyn (Avocado friends)

⭐️Maciej Wysocki (Sprężystokopytni & Kitku)

⭐️Kacper Janulewicz (Speednet)

➡️ Team 2

⭐️Wojciech Bogusz (Eko-Hurt)

⭐️Robert Kościński (EviRent VT)

⭐️Michał Szymański (Sprężystokopytni & Kitku)

⭐️Łukasz Arciszewski (Trójmiejska Strefa Szkód)

⭐️Piotrek Adamczyk (Trójmiejska Strefa Szkód)

⭐️Filip Wysocki (Szach-Mat)

⭐️Sebastian Rydyger (Eko-Hurt)

⭐️Damian Kolka (Epo-Project)

⭐️Mateusz Chyl (EviRent VT)

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.