Mecz Gwiazd

📣W najbliższy czwartek odbędzie się zakończenie sezonu Wiosna’21 🔥Po meczach barażowych nastąpi wręczenie medali 🥇🥈🥉oraz rozdanie nagród 🏆 Po części oficjalnej zostaną rozegrane mecze GWIAZD 🤾🤾‍♂️ każdej z lig 🌟Dzisiaj publikujemy składy drużyn trzecioligowych 📜Jednocześnie zaznaczamy, że jest to subiektywny wybór i staraliśmy się tak dobrać zawodników, aby zachować kompletność pozycji na boisku. Dodatkowo, w gwiazdorskich drużynach są reprezentanci każdej ekipy biorącej udział w sezonie Wiosna’21 🤩W tym dniu nie jest ważny wynik, a dobra zabawa oraz integracja 🥳

*osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w meczu gwiazd prosimy o kontakt abyśmy mogli zorganizować zastępstwo📩

3️⃣ LIGA:

➡️ Dream Team 1:

⭐️Aleksander Bochan (Allsix by Decathlon)

⭐️ Mateusz Stasiak (Dziki Wejherowo)

⭐️ Tomasz Remer (Niepokonani PKO Bank Polski)

⭐️Jakub Wałdoch (Zmieszani)

⭐️ Jędrzej Szadejko (Craftvena)

⭐️ Mateusz Michalski (Team Looz)

⭐️ Piotr Baj (Port Gdańsk)

⭐️ Adam Śliwiński (Dziki Wejherowo)

⭐️Mariusz J. Krausewicz (Speednet 2)

⭐️Klaudia Kuźniewska (Wirtualna Polska)

➡️ Dream Team 2:

⭐️ Daniel Bąba (Team Looz)

⭐️Maro Makarewicz (Niepokonani PKO Bank Polski)

⭐️ Daniel Kaniecki (Craftvena)

⭐️Michał Doroz (Wirtualna Polska)

⭐️Łukasz Anyszkiewicz (Speednet 2)

⭐️Artur Lass (Port Gdańsk)

⭐️ Patryk Ostaszewski (Allsix by Decathlon)

⭐️ Alina Tumidajewicz (DNV S*M*A*S*H)

⭐️ Marcin Gorlikowski (Zmieszani)

⭐️Vitalii Lukashenko (DNV S*M*A*S*H)

2️⃣ LIGA :

➡️ Dream Team 1:

⭐️ Sławek Kudyba (Range Soft VT)

⭐️ Maciej Jakubowski (Letni Gdańsk)

⭐️ Sebastian Kopiczko (Szach-Mat)

⭐️ Łukasz Birunt (BES-BLUM Nieloty)

⭐️ Pocheniyk Mikola (Prometheus)

⭐️ Jarek Szmigielski (ACTIVNI Gdańsk)

⭐️ Damian Urbanowicz (Team Spontan)

⭐️ Maciek Pochyluk (Oliwa Team)

⭐️ Cezary Labudda (Ogrodnicy)

⭐️ Miłosz Szymczak (Volley Kiełpino)

➡️ Dream Team 2:

⭐️ Mateusz Skwarzec (Team Spontan)

⭐️ Mateusz Kulig (Szach-Mat)

⭐️ Łukasz Karbowniczek (BES-BLUM Nieloty)

⭐️ Maksym Moskalenko (Prometheus)

⭐️ Marcin Ilczuk (BL Volley)

⭐️ Romek Grzelak (Dream Volley)

⭐️ Mateusz Berbeka (BH Rent MiszMasz)

⭐️ Sławomir Gonera (Chilli Amigos)

⭐️ Dawid Kołodziej (Szach-Mat)

⭐️ Piotr Raczak Vel Raczyński (Team Spontan)

1️⃣ LIGA :

➡️ Dream Team 1:

⭐️Marek Ogonowski(Speednet)

⭐️Piotr Watus (Tufi Team)

⭐️Mikołaj Rochna (EviRent VT)

⭐️Andrzej Masiak (Speednet)

⭐️Michał Ryński (Bez Odbioru)

⭐️Jakub Klimczak (Omida Team)

⭐️Konrad Przekadziński (EviRent VT)

⭐️Łukasz Arciszewski (Tufi Team) 

⭐️Sebastian Miąsko (Volley Gdańsk)

➡️ Dream Team 2:

⭐️Piotr Pepliński (EviRent VT)

⭐️Przemysław Wawer (Volley Gdańsk)

⭐️Miłosz Bazyliński (AVOCADO friends)

⭐️Wojtek Ingielewicz (Omida Team)

⭐️Karol Masiul (Tufi Team)

⭐️Maciej Wysocki (Bez Odbioru)

⭐️Grzegorz Dymiński (Bez Odbioru)

⭐️Dawid Glaner (Volley Gdańsk) 

⭐️Kacper Janulewicz (Speednet)

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.