Przed nami pierwszy tydzień rozgrywek Wiosna’21. Przedstawiamy najważniejsze informacje organizacyjne

 1. Na salę wchodzimy wejściem C1. Poniżej znajduje się mapka ze wskazówkami jak dotrzeć do hali treningowej.
 2. Przed wejściem oraz wyjściem z hali będą znajdować się pojemniki ze środkami dezynfekującymi. Każda osoba wchodząca i wychodząca ma obowiązek dezynfekowania rąk.
 3. Przy wejściu, w drodze do szatni, w drodze z szatni na salę obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa. Jest to rzecz, której musimy wszyscy bezwzględnie przestrzegać.
 4. Do dyspozycji drużyn będą dwie duże szatnie. Aby zminimalizować ryzyko, podobnie jak w poprzednim sezonie, drużyny będą mogły korzystać z szatni ‘na suwak’. Drużyny, które będą rozgrywać spotkania o 19:00 będą korzystały z szatni nr 1, a drużyny z godziny 20:00 z szatni nr 2.
 5. Wchodząc na salę wejściem C1 należy przyjąć, że boisko skrajnie po lewej to boisko nr 1, a skrajnie po prawej boisko nr 3.
 6. W odróżnieniu od poprzedniego sezonu, w tym istnieje możliwość obejrzenia spotkania innych drużyn. W skrócie – jeśli mecz Waszej drużyny zaplanowany jest na godzinę 19:00 to po zakończonym spotkaniu możecie zostać aby oglądać rywalizację innych drużyn, przy czym trzeba pamiętać o tym, że siedząc na trybunach obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa.
 7. Każda z drużyn może zaprosić na swój mecz kibiców – maksymalnie pięć osób na drużynę.
 8. Przed każdym meczem zaplanowany jest czas na 10-15 minutową rozgrzewkę. Nasz partner – sklep Decathlon Kartuska zapewnia piłki do rozgrzewki.
 1. Standardowo, na mecz zaplanowana jest godzina. W związku z ewentualnym przedłużającym się spotkaniem poprzedzającym, mecze mogą rozpocząć się z opóźnieniem.
 2. Do protokołu meczowego można wpisać maksymalnie 12 zawodników. Przed każdym meczem kapitan będzie proszony o potwierdzenie składu drużyny.
 3. Na każdym meczu będą protokolanci. Niektóre z drużyn posiadają koszulki z numerami. W przypadku drużyn bez numerów, protokolant po udanym ataku, asie serwisowym czy bloku, będzie prosił o podanie nazwiska tak, abyśmy mogli prowadzić kompleksowe statystki na stronie.

Liczymy na Waszą współpracę oraz apelujemy o odpowiedzialne podejście do sprawy. Pamiętajcie proszę, że od odpowiedzialności każdego z nas zależy to, czy będziecie mogli oglądać mecze innych drużyn, a na Waszych meczach będą mogli gromadzić się kibice.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.