Przed nami pierwszy tydzień rozgrywek Jesień’20. Przygotowaliśmy podsumowanie najważniejszych informacji organizacyjnych

 1. Na salę wchodzimy wejściem C1. Poniżej znajduje się mapka ze wskazówkami jak dotrzeć do hali treningowej.
 2. Na halę nie mogą wchodzić kibice oraz inne osoby nie biorące udziału w rozgrywkach.
 3. Przed wejściem oraz wyjściem z hali będą znajdować się pojemniki ze środkami dezynfekującymi. Każda osoba wchodząca i wychodząca ma obowiązek dezynfekowania rąk. Dodatkowo, przed wejściem będziemy mierzyć temperaturę. Osoby z podwyższoną temperaturą nie zostaną wpuszczone na salę. Apelujemy, abyście w przypadku jakichkolwiek objawów choroby zostali w domu.
 4. Przy wejściu, w drodze do szatni, w drodze z szatni na salę obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust. Jest to rzecz, której musimy wszyscy bezwzględnie przestrzegać.
 5. Do dyspozycji drużyn będą dwie duże szatnie. Aby zminimalizować ryzyko, podobnie jak w poprzednim sezonie, drużyny będą mogły korzystać z szatni ‘na suwak’. Drużyny, które będą rozgrywać spotkania o 20:35 będą korzystały z szatni nr 1 a drużyny z godziny 21:35 z szatni nr 2. Szatnie zostaną przez nas oznaczone kartką z odpowiednią godziną.
 6. Wchodząc na salę wejściem C1 należy przyjąć, że boisko skrajnie po lewej to boisko nr 1, a skrajnie po prawej boisko nr 3.
 7. Ustala się następujące godziny wejść do obiektu Ergo Areny dla poszczególnych godzin rozpoczęcia meczu:

– mecz o godzinie 19:00 – wejście od 18:35

– mecz o godzinie 20:00 – wejście od godziny 19:50

– mecz o godzinie 21:00 – wejście od godziny 20:55

– mecz o godzinie 20:35 – wejście od godziny 20:05 (o ile jest to pierwszy mecz danego dnia. W przypadku przedmeczu o godzinie 19:35 – wejście od godziny 20:25)

– mecz o godzinie 21:35 – wejście od godziny 21:25

 1. Przed każdym meczem zaplanowany jest czas na 10-15 minutową rozgrzewkę. Na mocy współpracy z naszym partnerem – sklepem Decathlon Kartuska, przed każdym meczem będą dostępne piłki do rozgrzewki.
 2. Zarówno przed, jak i po zakończonym meczu, rezygnujemy odpowiednio z przywitania i podziękowania pomeczowego.
 3. Standardowo, na mecz zaplanowana jest godzina. W związku z ewentualnym przedłużającym się spotkaniem poprzedzającym, mecze mogą rozpocząć się z opóźnieniem.
 4. Do protokołu meczowego można wpisać maksymalnie 12 zawodników. Przed każdym meczem kapitan będzie proszony o potwierdzenie składu drużyny.
 5. Na każdym meczu będą protokolanci. Niektóre z drużyn posiadają koszulki z numerami. W przypadku drużyn bez numerów, protokolant po udanym ataku, asie serwisowym czy bloku, będzie prosił o podanie nazwiska tak, abyśmy mogli prowadzić kompleksowe statystki na stronie.
 6. Po zakończonym meczu prosimy o niezwłoczne opuszczenie sali tak, aby inne grupy mogły rozpocząć swoje spotkania punktualnie.

Liczymy na Waszą współpracę oraz apelujemy o odpowiedzialne podejście do sprawy.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.