‼MECZ GWIAZD‼

akt. 22.07.2020

Przypominamy, że jutro (22.07) odbędzie się ⭐️MECZ GWIAZD⭐️ który zostanie poprzedzony wręczeniem nagród 🏆 oraz dyplomów📜

🕖 Poniżej przedstawiamy harmonogram wydarzenia:

18:30 – badanie temperatury, wpuszczanie do szatni/sali

18:50 – wręczenie medali, pucharów, statuetek indywidualnych

19:20 – rozgrzewka

19:40 – Mecz Gwiazd

❗️Bardzo prosimy wszystkich zainteresowanych o to, aby przybyli na salę przed rozpoczęciem wręczenia nagród.

☣️Dodatkowo, w związku z wciąż panującymi obostrzeniami oraz w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, po odbiór nagród oraz dyplomów, zapraszamy wszystkich medalistów oraz maksymalnie 3 reprezentantów drużyn, które zajęły dalsze miejsca (limit nie uwzględnia graczy biorących udział w  meczach).  

Po wręczeniu nagród, zapraszamy do kibicowania podczas meczu Gwiazd ⭐️⭐️

☣️Przed wejściem do hali prosimy, abyście pamiętali o dezynfekcji rąk oraz o konieczności zakrycia nosa i ust (obowiązek dotyczy wszystkich kibiców podczas meczu Gwiazd). 

☣️Ponadto, zasiadając na trybunach pamiętajcie, że należy zachować odpowiedni dystans między sobą.

post z 19.07.2020

W środę (22 lipca) 🗓, o godz. 19 🕖, zapraszamy do hali treningowej w ERGO ARENIE na rozdanie NAGRÓD 🏆🥇🥈🥉oraz MECZ GWIAZD 1️⃣, 2️⃣ i 3️⃣ LIGI.

Poniżej prezentujemy zawodników, którzy zostali nominowani do MECZU GWIAZD 🤾‍♀️🤾‍♂️

Zaznaczamy, że jest to subiektywny wybór i staraliśmy się tak dobrać zawodników, aby zachować kompletność pozycji na boisku.

Mecze zostaną rozegrany do trzech wygranych setów.

Szczegółowy harmonogram opublikujemy po weekendzie.

1️⃣ LIGA:
➡️ Team 1
⭐️Wojciech Bogusz (Omida Team)
⭐️Konrad Gawrewicz (Omida Team)
⭐️Karol Grajewski (Prototype Volleyball)
⭐️Daniel Koska (Volley Gdańsk)
⭐️Kacper Iwaniuk (Speednet)
⭐️Przemysław Wawer (Volley Gdańsk)
⭐️Damian Kolka (Epo-Project)
⭐️Arkadiusz Wasilewski (BES-BLUM Kraken Team)
⭐️Dawid Kopczyk (Trójmiejska Strefa Szkód)
➡️ Team 2
⭐️Bartek Koźlewicz (Volley Gdańsk)
⭐️Adam Myslisz (Epo-Project)
⭐️Grzegorz Gnatek (Speednet)
⭐️Wojtek Ingielewicz (Trójmiejska Strefa Szkód)
⭐️Filip Ziółkowski (Straż Pożarna Gdańsk)
⭐️Łukasz Wiktorko (Omida Team)
⭐️Dumé Blonski (Trójmiejska Strefa Szkód)
⭐️Michał Markiewicz (Prototype Volleyball)
⭐️Wojciech Elminowski (BES-BLUM Kraken Team)

2️⃣ LIGA:
➡️ Team 1
⭐️Sławek Kudyba (Team Spontan)
⭐️Piotr Raczak Vel Raczyński (Team Spontan)
⭐️Marcin Jacyno (Mental Block)
⭐️Maciej Jakubowski (Letni Gdańsk)
⭐️Sebastian Pietras (DNV GL S*M*A*S*H)
⭐️Mateusz Nowik (SV INVICTA)
⭐️Patryk Gabriel Okulewicz (AVOCADO friends)
⭐️Kacper Goszczyński (3city4students)
⭐️Fabian Polit (AXIS)
➡️ Team 2
⭐️Łukasz Dudo (Letni Gdańsk)
⭐️Kamil Opaliński (AVOCADO friends)
⭐️Artur Kurkowski (SV INVICTA)
⭐️Przemek Motyka (AVOCADO friends)
⭐️Radosław Konieczny (SV INVICTA)
⭐️Rafał Artymiuk (Oliwa Team)
⭐️Tomasz Kowalewski (Oliwa Team)
⭐️Jakub Wałdoch (Zmieszani)
⭐️Maciej Tyryłło (Oliwa Team)

3️⃣ LIGA:
➡️ Team 1
⭐️Bavidhram Selvam (Range Soft VT)
⭐️Klaudia Kuźniewska (Wirtualna Polska)
⭐️Małgorzata Saczewa (DCT Gdańsk)
⭐️Piotr Baj (Port Gdańsk)
⭐️Karol Polanowski (Port Gdańsk)
⭐️Grzegorz Walukiewicz (Chilli Amigos)
⭐️Daniel Kaniecki (Craftvena)
⭐️Rafs Li (Allsix by Decathlon)
⭐️Mateusz Chodyna (Speednet 2)
➡️ Team 2
⭐️Arkadiusz Sojko (Port Gdańsk)
⭐️Daria Kwiatkowska (Allsix by Decathlon)
⭐️Krzysztof Lewandowski (Craftvena)
⭐️Rafał Środa (Range Soft VT)
⭐️Krzysiek Gasperowicz (Chilli Amigos)
⭐️Piotr Kochanowski (DCT Gdańsk)
⭐️Łukasz Rosa (Wirtualna Polska)
⭐️Yuriy Potiekhin(Range Soft VT)
⭐️Michał Mirowski (Speednet 2)

#Decathlon Kartuska #Drukarnia B3Project #Brytfanka #Vieira Café

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany.