Przed nami pierwszy tydzień rozgrywek Wiosna’20 Przygotowaliśmy odpowiedzi na kilka pytań.

 1. Na salę wchodzimy wejściem C1. Poniżej znajduje się mapka ze wskazówkami jak dotrzeć do hali treningowej.
 2. W związku z panującą pandemią oraz ścisłym reżimem sanitarnym, na sali może przebywać maksymalnie 8 zawodników danej drużyny. Ponadto, na obecną chwilę nie można korzystać z szatni oraz pryszniców. W ramach rozwiązania tymczasowego proponujemy, aby przyjeżdżać na salę w wygodnym dresie, pod którym będziecie mieli strój sportowy.
 3. Na halę nie mogą wchodzić kibice oraz inne osoby nie biorące udziału w rozgrywkach.
 4. Przed wejściem oraz wyjściem z hali będą znajdować się pojemniki ze środkami dezynfekującymi. Każda osoba wchodząca i wychodząca ma obowiązek dezynfekowania rąk. Dodatkowo, przed wejściem będziemy mierzyć temperaturę. Osoby z podwyższoną temperaturą nie zostaną wpuszczone na salę. Apelujemy, abyście w przypadku jakichkolwiek objawów choroby zostali w domu.
 5. Wchodząc na salę wejściem C1 należy przyjąć, że boisko skrajnie po lewej to boisko nr 1, a skrajnie po prawej boisko nr 3.
 6. Pierwsze dwa spotkania zaplanowane są na godzinę 19:00. Proszę, sprawdźcie w terminarzu spotkań na którym boisku będziecie rozgrywać swój mecz.
 7. Na halę możemy wejść od godziny 18:45. Przed każdym meczem zaplanowany jest czas na 10-15 minutową rozgrzewkę. W związku z obostrzeniami, jako organizatorzy nie zapewniamy piłek do rozgrzewki. Jednak docelowo, po zniesieniu obostrzeń, na mocy współpracy z naszym partnerem – sklepem Decathlon Kartuska, przed każdym meczem będą dostępne piłki do rozgrzewki. Piłki meczowe będą dezynfekowane u sędziów, który udostępnią je w momencie rozpoczęcia spotkania. Po spotkaniu piłki zostaną ponownie zdezynfekowane i przekazane sędziom.
 8. Zarówno przed, jak i po zakończonym meczu, rezygnujemy odpowiednio z przywitania i podziękowania pomeczowego.
 9. Standardowo, na mecz zaplanowana jest godzina. W związku z ewentualnym przedłużającym się spotkaniem poprzedzającym, mecze zaplanowane na godzinę 20:00 oraz 21:00 mogą rozpocząć się z opóźnieniem.
 10. Do protokołu meczowego można wpisać maksymalnie 8 zawodników. Przed każdym meczem kapitan będzie proszony o potwierdzenie składu drużyny.
 11. Na każdym meczu będą protokolanci. Niektóre z drużyn posiadają koszulki z numerami. W przypadku drużyn bez numerów, protokolant po udanym ataku, asie serwisowym czy bloku, będzie prosił o podanie nazwiska tak, abyśmy mogli prowadzić kompleksowe statystki na stronie.
 12. Po zakończonym meczu i ubraniu się prosimy o niezwłoczne opuszczenie sali tak, abyśmy zdążyli zdezynfekować powierzchnie przed wpuszczeniem kolejnej grupy.

Liczymy na Waszą współpracę oraz apelujemy o odpowiedzialne podejście do sprawy. W dniu 18.05. zostało wstępnie zapowiedziane rozszerzenie działalności okołosportowej. Liczymy, że w tym etapie będziemy mogli korzystać z 3 boisk, szatni, pryszniców, większej liczby graczy, czy wreszcie kibiców na trybunach. Dzięki za wyrozumiałość, do zobaczenia!

Dla zwiększenia Waszego bezpieczeństwa zostaną wyznaczone oddzielne wejścia (C1) i wyjścia z obiektu (bezpośrednio z sali na parking – czerwone drzwi przy drabinkach), co w znacznym stopniu usprawni opuszczanie hali przez drużyny, które zakończyły już rozgrywki. Wejście na salę dla zawodników rozpoczynających mecze zaplanowane na kolejną godzinę, będzie możliwe dopiero po zakończeniu wszystkich trwających spotkań, zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z 16 maja 2020 roku.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.