‼MECZ GWIAZD‼

Choć od ostatniego gwizdka w sezonie Jesień’19 minął już nieco ponad tydzień to zapewniamy, że to nie koniec emocji w tej edycji 🤩
W niedzielę wieczorem, 15 grudnia br., zapraszamy do hali treningowej w ERGO ARENIE na MECZ GWIAZD 1️⃣ i 2️⃣ LIGI oraz rozdanie nagród 🏆🥇🥈🥉

Dzisiaj prezentujemy zawodników, którzy zostali nominowani do MECZU GWIAZD 🤾‍♀️🤾‍♂️
Z I LIGI zostało wybranych po dwóch zawodników z każdej drużyny, natomiast z II LIGI wybraliśmy jednego reprezentanta z każdej z piętnastu ekip. Dodatkowo, dobraliśmy siedmiu graczy z drużyn z górnej części tabeli.

Zaznaczamy, że jest to subiektywny wybór i staraliśmy się tak dobrać zawodników, aby zachować kompletność pozycji na boisku.

Mecz zostanie rozegrany do trzech wygranych setów.

Szczegółowy harmonogram opublikujemy w nadchodzącym tygodniu.

1️⃣ LIGA:
➡️ Team 1
⭐️ Mateusz Dobrzyński (Asy B Klasy)
⭐️ Piotrek Adamczyk (TianDe Tufi Team)
⭐️ Wojtek Elminowski (Kraken Team)
⭐️ Przemysław Wawer (Volley Gdańsk)
⭐️ Andrzej Masiak(INTERMARINE)
⭐️ Grzegorz Gnatek (Speednet Sp. z o.o.)
⭐️ Karol Grajewski (Prototype Volleyball)
⭐️ Karol Richert (Nasz-Dach Stężyca)
⭐️ Patryk Pleszkun (TSS Volleyball Team)
⭐️ Максим Москаленко(Prometheus)
⭐️ Filip Ziółkowski (Straż Pożarna Gdańsk)

➡️ Team 2
⭐️ Krzysztof Wyrzykowski (INTERMARINE)
⭐️ Daniel Koska (Volley Gdańsk)
⭐️ Bartłomiej Pieper (Kraken Team)
⭐️ Łukasz Arciszewski (TianDe Tufi Team)
⭐️ Michał Markiewicz (Prototype Volleyball)
⭐️ Piotr Skowroński (Nasz-Dach Stężyca)
⭐️ Wojtek Ingielewicz (TSS Volleyball Team)
⭐️ Діма Морозюк(Prometheus)
⭐️ Jakub Wałdoch (Asy B Klasy)
⭐️ Piotr Przywieczerski (Speednet Sp. z o.o.)
⭐️ Damian Buźniak(Straż Pożarna Gdańsk)

2️⃣ LIGA
➡️ Team 1
⭐️ Rafał Środa (Omida Team)
⭐️ Tomasz Kamola (Zmieszani Volley – Amatorska Drużyna Piłki Siatkowej)
⭐️ Przemek Walczak (Thunder Team)
⭐️ Kuba Kozłowski (Team Spontan)
⭐️ Katarzyna Wojewódzka(Mental Block)
⭐️ Patryk Okulewicz (DNV GL S*M*A*S*H)
⭐️ Paweł Baranowski (TSS2 Volleyball Team)
⭐️ Kamil Sołomin (Port Gdańsk)
⭐️ Daria Kwiatkowska (Decathlon Kartuska)
⭐️ Piotr Kochanowski (DCT Gdańsk)
⭐️ Ola Błaż (Mental Block)

➡️ Team 2
⭐️ Monika Raszpunda (Omida Group)
⭐️ Edyta Woźny (Zmieszani Volley – Amatorska Drużyna Piłki Siatkowej)
⭐️ Mateusz Waroczyk (Thunder Team)
⭐️ Karol Sękielewski (Team Spontan)
⭐️ Tomasz Trzaskoma (Speednet Sp. z o.o. 2)
⭐️ Stanislaw Paszkowski (DNV GL S*M*A*S*H)
⭐️ Dawid Byczkowski (TSS2 Volleyball Team)
⭐️ Paweł Żmijewski (Wirtualna Polska)
⭐️ Michał Dąbrowski (Bombardierzy)
⭐️ Krzysiek Fryza (Seargin)
⭐️ Grzegorz Grabowski (Scandic)

⭐MECZ GWIAZD⭐ oraz 🏆ROZDANIE NAGRÓD🏆

akt. 10.12.2019

W najbliższą niedzielę, 15 grudnia zapraszamy na zakończenie sezonu Jesień’19 🤩

Poniżej harmonogram wydarzenia:

🕢 19:30 – Wręczenie medali, pucharów, statuetek indywidualnych
🕗 20.10 – Rozgrzewka
🕣 20.30 – Mecz Gwiazd

➡️Boisko numer 1 – I LIGA
➡️Boisko numer 2 – II LIGA

Do zobaczenia! 🔥🔥🔥

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany.