Przed nami pierwszy tydzień rozgrywek Jesień’19 Przygotowaliśmy zatem odpowiedzi na kilka pytań.

  1. Na sale wchodzimy wejściem C1. Poniżej przygotowaliśmy mapkę tak abyście nie mieli problemu z odnalezieniem hali treningowej.
  2. Do waszej dyspozycji mamy oddzielną szatnie dla kobiet i oddzielne dla mężczyzn. Przypominamy, że organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szatni. Z szatni można korzystać od godziny 20:05.
  3. Wchodząc na sale wejściem C1 należy przyjąć, że boisko skrajnie po lewej to boisko nr 1, w środku boisko nr 2, a skrajnie po prawej boisko nr 3.
  4. Pierwsze trzy spotkania zaplanowane są na godzinę 20:35. Proszę, sprawdźcie w terminarzu spotkań na którym boisku będziecie rozgrywać swój mecz.
  5. Na halę, z uwagi na trening koszykarzy Trefla, możemy wejść od godziny 20:15. Przed każdym meczem zaplanowany jest czas na 10-15 minutową rozgrzewkę. Jako organizatorzy nie zapewniamy piłek do rozgrzewki.
  6. Standardowo na mecz zaplanowana jest godzina. W związku z przedłużającym się spotkaniem poprzedzającym mecze zaplanowane na godzinę 21:35, godzina rozpoczęcia może ulec opóźnieniu.
  7. Do protokołu meczowego można wpisać maksymalnie 12 zawodników. Przed każdym meczem kapitan będzie proszony o potwierdzenie składu drużyny.
  8. Na każdym meczu będą protokolanci. Niektóre z drużyn posiadają koszulki z numerami. W przypadku drużyn bez numerów protokolant po udanym ataku, asie serwisowym czy bloku będzie prosił o podanie nazwiska tak abyśmy mogli prowadzić kompleksowe statystki na stronie.

Do zobaczenia,
Zespół SL3

2 comments

Join the Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.