Pierwsza kolejka Siatkarskiej Ligi Trójmiasta już 3.04. Przygotowaliśmy zatem odpowiedzi na kilka pytań.

  1. Na sale wchodzimy wejściem C1. Poniżej przygotowaliśmy mapkę tak abyście nie mieli problemu z odnalezieniem hali treningowej.
  2. Do waszej dyspozycji mamy oddzielną szatnie dla kobiet i oddzielne dla mężczyzn. Przypominamy, że organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szatni.
  3. Pierwsze trzy spotkania zaplanowane są na godzinę 20:35. Proszę, zwróćcie uwagę na którym boisku będziecie rozgrywać swój mecz.
  4. Przed każdym meczem zaplanowany jest czas na 10-15 minutową rozgrzewkę. Jako organizatorzy nie zapewniamy piłek do rozgrzewki.
  5. Standardowo na mecz zaplanowana jest godzina. W związku z przedłużającym się spotkaniem poprzedzającym mecze zaplanowane na godzinę 21:35, godzina rozpoczęcia może ulec opóźnieniu.
  6. Do protokołu meczowego można wpisać maksymalnie 12 zawodników. Przed każdym meczem kapitan będzie proszony o potwierdzenie składu drużyny.
  7. Na każdym meczu będą protokolanci. Niektóre z drużyn posiadają koszulki z numerami. W przypadku drużyn bez numerów protokolant po udanym ataku, asie serwisowym czy bloku będzie prosił o podanie nazwiska tak abyśmy mogli prowadzić kompleksowe statystki na stronie.
  8. Wyniki spotkań, statystyki  oraz opisy spotkań pojawią się na stronie maksymalnie do zakończenia kolejnego dnia. Skróty spotkań (wideo) oraz fotorelację będą pojawiały się na stronie do końca tygodnia (niedziela 23:59)

Do zobaczenia!

Zespół SL3

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.